Civiele voorbereiding en uitvoering voor aardbevings-gedupeerden Groningen
Projectreferentie Daiwa House Modular Europe. Uithuizen, Groningen.
Bovengrondse infra, ondergrondse infra, civiel werkvoorbereiding, uitvoering en toezicht.
Projectreferentie Daiwa House Modular Europe. Uithuizen, Groningen.
Bovengrondse infra, ondergrondse infra, civiel werkvoorbereiding, uitvoering en toezicht.
De problematiek rond de aardbevingsschade in de provincie Groningen is niemand ontgaan. In Uithuizen, een dorp in het noorden van de provincie, realiseert Daiwa House Modular Europe tijdelijke huisvesting voor de periode waarin bestaande woningen worden versterkt en vernieuwd. Binnen korte tijd vanuit ‘niets’ een volledige wijk neerzetten, dat is niet niks. Civiel specialisten van CLAFIS leverden een bijdrage aan de voorbereiding voor de bovengrondse infra en ondergrondse infra. Op de foto van links naar rechts: Projectleider civiele techniek Marco Wijnstra, Projectleider Daiwa House Modular Europe Sander Houkes, Werkvoorbereider civiele techniek Yvar van Oosten.
Daiwa House Modular Europe realiseert op verschillende locaties in de provincie Groningen tijdelijke opvang voor aardbevingsgedupeerden door het leveren en plaatsen van woonunits. Deze gekozen locaties worden voorafgaand aan het plaatsen van de woonunits bouw- en woonrijp gemaakt. Sander Houkes, Projectleider Daiwa House Modular Europe: ‘de grootste uitdaging binnen dit project is de planning, de tijd waarin we het moeten realiseren’
‘De grootste uitdaging binnen dit project is de planning, de tijd waarin we het moeten realiseren’
Sander Houkes, Daiwa House Modular Europe
Civiel specialisten van CLAFIS, Marco Wijnstra (projectleider, directievoerder, toezichthouder) en Yvar van Oosten (civiel engineer, werkvoorbereider) leverden hun expertise in het gehele project, van voorbereiding tot uitvoer:
Door de nauwe samenwerking tussen Daiwa House Modular Europe en CLAFIS is het gelukt om in recordtempo de benodigde voorbereiding te treffen. Ook profiteren van jarenlange ervaring in civiele techniek, specialistische kennis en korte communicatielijnen in jouw project? Neem contact op met Commercieel manager Infra & Water Anna van der Zwan: 06 21 49 52 25 of a.vanderzwan@clafis.com.
Bekijk in de video het resultaat van onze werkzaamheden.
Bekijk hier de expertise die we inzetten voor projecten als deze.
Bekijk al onze expertises